Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül moziba menni?

Ciki egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem,sőt én úgy vagyok vele hogy nagyon sokmindent csakis egyedül szeretek csinálni!
2008. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nincs benne semmi ciki. Bár én nem mennék, de én olyan vagyok, hogy ha tehetem, sehová sem megyek egyedül, mert egy lusta dög vagyok, akinek az kell, hogy meg legyen beszélve a program, különben inkább ellazázom és nem megyek el. De ha valakivel meg van beszélve, akkor lusta vagyok lemondani is.

Amúgy volt már, hogy mentem egyedül, amikor valamit nagyon meg akartam nézni, és senki nem akart velem jönni, de az már régen volt, akkor még nem voltam ilyen lusta.

2008. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem ciki, de valóban én sem jutnék el egyedül moziba, mert ha nem vár hatkor valaki a mozi előtt, akkor nem motivál semmi, hogy kirugdaljam maga a lakásból... :-)

Bár bringázni szeretek egyedül. Az sem ciki pl.

2008. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Amúgy meg ha valaki elmegy moszi, a másik nem azt fogja nézni h egyedül van e vagy sem...
2008. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, bár én nem szívesen mennék egyedül.
2008. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A második válasz miért lett lepontozva? Ugyan azt írtam, mint a többiek.
2008. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Én is ezen gondolkozom, mert minden ismim dolgozik, engem meg a munkákból nemhívnak fel. ugyhogy valamit kezdeni kell magammal. Megakarom nézni a Kung Fu pandát, ugyhogy ha nemlennék ijen lusta, akkor már meg is néztem volna. Csak ha nemvárnak akkor minek hajtsam magam. De nemciki, cőtt, talán ugy jobb is.
2008. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
nem!
2008. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem ciki,DE nem túl szórakoztató.nincs kivel megbeszélni a filmet.persze ha épp úgy adódik...én is voltam már egyedül
2009. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én majd elmegyek veled ;) .
2010. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!