Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween-kor lesz a szülinapo...

Halloween-kor lesz a szülinapom. Valami jó ötleteket halloween-i szülinapoi bulira? 14/L programok, zenék, kaják. Minden.

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__egyeb-kerdesek__49205..


De több tucatnyi hasonló vna az oldalon, csak meg kell keresni.


Jó szórakozást!

2013. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 21. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh, én tavaly rendeztem pont halloween-i szülinapi bulit és azóta is mindenki azt emlegeti, így most megpróbálok neked is segíteni. Alap volt a jelmezes megjelenés, bármilyen félelmetes karakternek. Voltak vámpírok, zombik, szereplők a Körből, boszorkány...stb. Én egy elhagyatott házban rendeztem. Faragtam egy-két tököt (nagyon egyszerű és neten is rá lehet keresni), kivágtam újságpapírból denevéreket, szellemeket, tököket és felfűztem őket madzagra, amiket mindenhonnan lelógattam. Fogtam fehér lepedőket és felakasztgattam őket a plafonra, hogy onnan lelógjanak. Az üvegfalakra, ajtókra vízfestékkel festettem. Míg egy korábbi angyal jelmezemet felakasztottam egy falra, mintha valaki állna ott, de az igazi sikert egy fekete halálfejes műhulla hozta meg. Ez is egy régi fekete kezeslábas jelmez kitömésével készült, amit felakasztottam a bejárathoz, így mindenki frászt kapott. A tortán szellem habcsókok voltak, de lehet sütni sós ujjacskákat, pókos mignont vagy muffint (ezekből is rengeteg van neten). Közben el is ment az áram, ami eléggé érdekesen jött ki, mert este/sötétedés után tartottuk a bulit. Hát röviden ennyi,de ha még van kérdésed, akkor írj nyugodtan. :)
2013. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most a Lidl-ben nagyon jó cuccok vannak! érdemes elmenni, holnap én is bevásárolok. :)

Nálunk szellem süti lesz. :)

2013. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii
2013. okt. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!