Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megtennétek, hogy véleményt...

Megtennétek, hogy véleményt írtok a barátnőmmel közösen írt blogról? Link a leírásban.

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 20. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
röviden:már megint egy b*uzikról szóló blog
2013. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 edemmester ***** válasza:
Engem a háttér illetve a kurzor eléggé idegesít, nem könnyű így a navigáció. Na mindegy. A tartalom nekem tetszik, ügyes vagy, sok sikert a jövőben! A munkád nem rossz, hajrá! Ha kérdésed van, ha segítség kell, vagy ha van valami ötleted de nem tudod megvalósítani, akkor írj bátran privátban, és szívesen segítek!
2013. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi a válaszokat.
2013. okt. 22. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: már megint egy olyan kotnyeles istenverése vagy, aki azt hiszi, hogy különb... Le merem fogadni, hogy te inkább nézel ki 'búzának', mint az 1D!

Miért kell leb*zizni a bandát? Még csak nem is néznek ki lányosnak vagy akár páwának... Sőt, sokkal férfiasabbak, mint a mai hímnemű populáció többsége!


A blog: először is, cseréljétek le a fejlécet, mert nagyon zavaros és homályos. Magát a sablont is változtassátok meg, mert ez így eléggé kacifántos. A történet nem rossz és ezért jobb lenne, ha egy szép oldalkinézettel hangsúlyoznátok is! :)

2013. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első: A szexualitással mióta intelligens dolog sértegetni valakit? Szeritnem a tehetségnek semmi köze hozzá, de te tudod. Szép a magyar nyelv, használhatnád választékosan :)


Az angol nekem kiszúrja a szemem, már a címben. A Twins ugye többesszám, de gondolom az ő életükre gondolsz. Akkor egy aposztróf még kell oda, hogy jelezd. Szóval szerintem úgy lenne helyes, hogy The Twins' Life With One Direction.

A navigáció nekem se egyszerű, mi van, ha valaki az elejéról szeretné olvasni? Kéne egy olyan menüpont, ahol linkeket tesztek be a fejezetekhez, vagy nem tudom, blogspoton lehetséges-e az, de valami lehetőség biztos van erre.

A háttérképnek pedig elmenne egy nagyobb felbontású kép szerintem :)


Tartalmilag szerintem jó, nem olvastam el az egészet még, de beleolvasva szerintem jól írtok. Ami kis megjegyzést ha megtehetnék, hogy sokszor inkább egy vessző kéne, mint befejezni a mondatot, pl itt: Kivéve egy helyet. Bal oldalt a járomcsontjánál. - Ide egy kettőspont vagy vessző szerintem jobban illene :)


További sok sikert!

2013. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem értem mért kell leszólni az elsőt. szerintem neki van igaza...amúgy meg őszintén szólva, csak a bejegyzések első mondatait olvastam el és a képeket néztem meg és már tudom, hogy ez egy teljesen átlagos kis cucc. két kislány kiéli a vágyait a történetükben.ennyi
2013. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!