Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a cirkuszi élet?...

Milyen a cirkuszi élet? Mindenfele utazgatnak? Lakókocsiban élnek? Különféle nemzetiségűek dolgoznak cirkuszban? Mennyit gyakorolnak?

Figyelt kérdés
Szóval mindent szeretnék megtudni a cirkuszról.

2013. okt. 20. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Én artista vagyok.Annyira nemrossz,azért nem gyakorlunk egész nap rengeteg szabadidőnk van.
2013. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nesteavitao válasza:
Szia :) Én cirkuszos vagyok születésem óta,tavasztól télig utazunk,december ünnepek és szilveszter amikor leállunk egy helyre majd utazunk tovább.Lakókocsiban,Kihúzhatós kamionokban,teljesen ellátott körülmények között élünk.Igen,szoktak külföldi artisták is fellépni,ahogy mi is szoktunk külföldön.Sokat próbálunk,de nincs időhöz kötve,viszont a folyamatos szorgalmas gyakorlás mindig meghozza az eredményt.Érdemes kiskorban elkezdeni.
2014. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok,bocsi hogy ide írok de ha írnátok privátban nekem engem is nagyon érdekel valami. lenne egy kérdésem. válaszokat előre is köszönöm-
2015. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!