Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szoktatok olvasni valamilye...

Ti szoktatok olvasni valamilyen tini úságokat? És ha igen, akkor milyen újságokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem tudom, hogy milyen újságot vegyek, hogy olvasgassam.Nem olyankora gondolok, mint az Oké, vagy Szemfüles, ezért kérek tőletek tanácsokat.Ha tudtok ajánlani valamilyen jópofa lányújságot, nyugodtan irhatjátok. :) Koszonom elore is.
2013. okt. 22. 17:50
 1/7 anonim válasza:
haha.hugom szokott valami ilyesmit olvasni, nem emlékszem a nevére de annyi semmitmondó marhaságot mint ami abban van..röhej.kalap szart nem ér, nem tudom mit esztek rajta..
2013. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a normális,felnőttesebb újságokat ajánlom :) Hidd el,jobbak... Régebben én is vettem Bravo Girlt,IM-et,Popcornt,stb de mind baromság..


Helyette Elle,Éva magazin,Marie Claire,Nők Lapja,Maxima :) Meg Sudoku :P

2013. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Popcorn az a legjobb :D
2013. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket! :)
2013. okt. 24. 14:39
 5/7 madi98 válasza:
Playboy
2013. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Merl válasza:
PlayBoy.Hustler
2014. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huuu de izgi a Playboy
2015. febr. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!