Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen az első videóm...

Mi legyen az első videóm youtubeon?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdi egy youtube csatornát de nincs ötletem hogy miről csináljak videót esetleg gameplayt vagy valamit. Tudtok valami ötletet adni.
2013. okt. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Minecraft hardcore,Minecraft redstone tuutorial,Q.U.B.E kijatszas,Bad piggies kijatszas...Ajanlom a GamePlay-t :D
2013. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha még elkezdeni sem tudod akkor inkább semmilyen ne legyen.

A 'én is csinálok videót mert most ez a divat de azt sem tudom mi legyen'-jellegű csatornákon nagyon látszik hogy erőltetett, hogy csak arra megy hogy a készítője népszerű próbál lenni, mert most ez a menő.


Ha egy csatornát akarsz kezelni, ahhoz az kell hogy legyen egy terved ami alapján felépül a tartalom. Kell egy érdeklődési kör, amiről szól a dolog, ami lehetőleg egyedi és nem több ezer ugyanolyan létezik már, és persze kompetens is vagy benne; kell egy hozzáértés ami alapján elkészíted az anyagot, kell hozzá szabadidő hogy naprakész legyél és frissüljön is a tartalom, kell hozzá egy érzék és hozzáállás hogy értékelhető dolgot csinálj és ne csak a napiszaron legyél téma.

2013. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az elsőtől megszeretném kérdezni betöltötte e már a 11. életévét mivel csak azoknak van ennyi eszük hogy gameplay mert nem minden ember csinálja jól van 2-3 oszt kész ennyi a többi egy kalap szart nem ér
2013. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Raffael-Erhard válasza:


Minecraft hardcore,Minecraft redstone tuutorial,Q.U.B.E kijatszas,Bad piggies kijatszas...Ajanlom a GamePlay-t :D


Minecraft hardcore kizárva mert a 2. részben meghalnák..A redstonehoz nem nagyon értek..Q.U.B.E kicsi a videókarim pixelshaderje.. Bad piggies játszottam rajta nem az én játékom.. Lehet az első videóm egy 3L tej kihívás lesz! :P

2013. okt. 26. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben,amugy betoltottem mar a 11 evet...xDDDDDD Minek kerded?Ha megkerdezi,adok otletet,nem kell azonnal lenezni...En legalabb mondtam valamit :D
2013. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Bandicam felvevőt!

bandicam.com

Vegyél mikrofont

állítsd be,



MÁR VIDIZHETSZ IS!

2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja! És ha akarsz vidit felrakni youtube-ra, kell Google/YouTube fiók
2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!