Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szinházi közvetitést miért...

Szinházi közvetitést miért nem vásárolnak meg a kereskedelmi csatornák?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert az ilyen kultúrális műsorokra nincs igény. Csak az agysorvasztó marhaságra. Nyugodtan le lehet pontozni, de én egyáltalán nem hiszen, hogy azokból a filmekből lehet valamit is tanulni, amiket esténkét leadnak. A másik meg az, hogy a kereskedelmi csatornák célja a szórakoztatás és ezzel nagyjából magyarázható az, hogy nem adnak színházi előadásokat.
2008. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert "trendi" az igénytelenség a kultúrálatlanság , műveletlenség, és mifelénk csak mónikára és győzikére van igyén. Így baromi veszteséges lenne beruházni ilyesmire.
2008. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is ez a véleményem. Nagyon zavar, hogy vagy ismétlések vannak, vagy az emlitett show műsorok. Persze van benne valami jó is, igy legalább előkerülnek a könyvek a polcaimról, és inkább olvasok mint tv-t nézek.
2008. júl. 8. 06:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van az, hogy nem nézek TV-t... max a mezzot-t mert azon legalább van opera közvetítés, kár h francia meg olasz :(

amúgy meg az internet csodái közé tartozik, sok amatőr és félprofi színházi dugivideó szerezhető be

amúgy néhanapján az m1-m2-n szokott lenni színházi közvetítés...

2008. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

MErt a színház manapság nem trendi, és a ffiatalságot is úgy kell nevelni hogy az hülyeség...én 15 éves vagyok, és szerelmese a színháznak...nem akarok színész lenni, de munkaheyük a színházat választom majd ha ott leszek:)


Az számítógépes effektszegény dolgokat manapság már meg sem nézik a fiatalok, emrt csak az a fontos hogy divatos legyél és ha valakinek nem egyformák a körmei, vagy nem a divat jelenti számára a legfontosabb dolgot, azt lehet szekálni, emrt az alacsonyabb rendű lény...Nagyon el van rontva ez a világ...de tényleg hát 11 éves gyerek is szülhet mársimán...

2009. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanezt gondolom, utolsó válaszoló! A színházra igenis van igény. Mármint,szerintem.... (L)


15/L

2009. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezen gondolkodtam nemrég és én eddig 1x láttam az m1-en a Csárdáskirálynőt semmi mást. Ez egy kicsit sz*r hogy én Nyíregyházi vagyok és fel kell menni Budapestre ha olyan darabot szeretnék megnézni amiit itt nem agnak :( ;(


Ez nagyon szomorú



13/L

2010. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!