Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagy házibulit készülök...

Nagy házibulit készülök csapni és a rendőrök kihívását mivel tudom megelőzni?

Figyelt kérdés
szóval mi kertes házban lakunk és a ház 480 négyzetméter csak félek beengedni a vendégeket mert részegen tudjátok mindenkiről hogy milyen de azt se akarom hogy az egész lakótelep engem utáljom mert, hogy a kertben hangoskodunk. mit tehetek ez ellen hogy a legkisseb kárt szenvedjem?

#szex #csaj #buli #házibuli #projec-x #házibuliattilával #projectx2
2013. okt. 26. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bent a házban legyen és ne legyen hangos a zene.Attól h nem üvölt a zene,még lehet jó a hangulat és lehet jó programokat csinálni,akár kint is(pl bográcsolás).


OFF:480 négyzetméter? O.o

Emeletes vagy szimplán 3 telekre építettétek? xD ^^

2013. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 emeletes. csak félek hogy apám megtudja:DDDDD mert ha buli van akkor nagy buli lenne és egy életre szólót szeretnék.csak félek hogy a szomszédok szemében én egy fiatal semmirekellő lennék. 15/f igen 480 négyzetméter ezért is gondoltam arra hogy bent legyen.
2013. okt. 26. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:

480 négyzetméterre nyílván nem 20 embert fog meghívni,tehát a nyugisabb, beszélgetős programokat ki is lehet lőni.


Minden szomszédhoz kopogj be, és mondd el hogy nagy buli lesz, egyszeri alkalom, az ő tulajdonukban nem tesznek kárt a szórakozó fiatalok, stb.


Az is jó húzás, ha meghívod a szomszédokat is.

2013. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"és egy életre szólót szeretnék" Hát akkor, hogy képzeled, hogy ne utáljanak a szomszédok és a rendőrök hívásait is megelőzd? Lehetetlent kérsz...
2013. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálunk a környéken mindenkinek bedobtak a postaládába egy kis információs cetlit.
2013. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
480 nm a ház?Akkor mekkora a kert?Van ott lé,simán kifizetitek a bírságot csendháborításért.:)
2013. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!