Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk kiszökni?

Hogyan tudnánk kiszökni?

Figyelt kérdés
szóval. az anagy helyzet, hogy Halloweenezni szeretnénk egy páran. Xy-nál lenne megtartva, panelba laknak. ki akarunk menni bulizni. az egyetlen gond, hogy az anyukája minden egyes neszre felébred. volt szerencsénk ezt jó múltkor megtapasztalni. Hogy tudnánk kiszökni? Nem poénból írtam. Köszönöm a választ a NORMÁLIS emberektõl.:)

2013. okt. 27. 18:32
 1/7 anonim válasza:
először is tanulj meg írni b+ másodszor hülye vagy ha szökni akarsz ...
2013. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ember hagyd már a kérdésre válaszolj ne arra hogy helytelenül ír. Kösz. Egyébként én is a kérdezővel tartok szóval várjuk a választ.
2013. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hol volt benne a helyesírási hiba te szerencsétlen?:) és mondtam h NORMÁLIS emberek!!!
2013. okt. 27. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas...:)
2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az előző vagyok annyi h megvárod még muterod elalszik szépen óvatosan kimész és ennyi
2013. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha jól tudom akkor a legtöbb panellakás úgy van megcsinálva hogy a bejárati ajtó mellett van a fürdő. Menjetek az ajtó felé es ha anyukája felébred akkor mondjátok azt hogy csak feloltoztetek es csak egy képet akartok csinálni a fürdőbe. En így csinalnam.
2013. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kinyitjátok egyesével az ajtókat,és vártok,figyeltek nehogy huzat legyen,vagy valami csörömpölés(pl.:szélcsengő).Ha ezek megvannak akkor irány kifelé.ha mégis felébredne az anyja akkor azt mondjátok h kimentetek pisálni vagy enni.Ennyi!:)És első válaszoló!Minek kell fikázni szegényt,mondta h normális emberektől kér választ!ha meg nem válaszolsz értelmesen a kérdéseire akkor minek írsz?Ha nem tetszik valami akkor kész,hagyni kell a fenébe!(nem akartam sértő lenni,de gondolom sikerült:D)
2013. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!