Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket mondani...

Hancock22 kérdése:

Tudnátok ötleteket mondani unalom ellen?

Figyelt kérdés
4 napon át 5:00-18:00-ig egyedül leszek panelben kint Ausztriában(már itt vagyok) és nem tudok mit kezdeni magammal...Tabletezek,laptopozok,zenét hallgatok,sorozatot nézek,rubik kockázok de ezek már unalmasak.Főleg hogy napi 30x rakom ki a rubik kockát ha unatkozom...Életmentő lenn néhány hasznos ötlet.:)Ne csak számítógépes vagy tabletes ötleteket mondjatok hanem valami elektronikus eszközökön kívüli dolgokat is.Olyat amit panelben is lehet.15/F Köszi előre is!:)

2013. okt. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én soha nem szoktam unatkozni, ha magamban vagyok, mert nincs aki untasson.

...

Szeretek olvasni és anime-t nézni. Próbáld ki te is azokat. Én soha nem unatkoztam mellettük.

2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajzolhatnál, festhetnél, olvashatnál, edzhetnél is (nagyon jó edzőprogramok vannak az interneten). Esetleg ha már tényleg nagyon unatkozol kedj el írni egy novellát. :)
2013. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!