Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem olvassák a blogom?

Miért nem olvassák a blogom?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy azért, mert esetleg nem írok eseménydús, titokzatos történeteket, de tévedtem. Unokatesóm is kèszített egy blogot az 1Dről és neki sok látogatója meg hozzászólása van, pedig az írása tele van szóismétlésekkel és helyesírási hibákkal.... Félre ne értsétek, nem haragszom rá vagy ilyesmi, csak kicsit csalódott vagyok, hogy azt hittem, legalább nála jobban írok és mégsem... Dejó, megválaszoltam a saját kérdésem, profi vagyok xd Köszi, hogy elolvastátok a hisztimet, igyekszem többet nem panaszkodni ^ - ^

2013. okt. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirdetés kérdése az egész. Ha egy adott csoportot/oldalt találsz ahol a témában tudsz hirdetni lessz egy kisebb olvasótáborod ami szépen gyarapodik.
2013. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Mi a címe a blogodnak?
2013. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jackiebay válasza:
Hirdetés kérdése is persze, de én pl. inspiráló képekkel indítottam blogot, 0 követővel, 3 nap alatt 100 fölé nőtt a követőim száma, pedig semmit nem csináltam, annyi hogy esténként postolgattam :)
2013. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! a nézők/olvasók szerzése sok szempontot igényel, valamikor jó kulcsszavak, környezet, gyorsaság, vagy a fent említett "reklámozás" hoz ezt-azt. Viszont egy igazi ovlasottsághoz mindegyik kell, ezt nevezik reklám+marketing párosnak ami mellett a publikálást építik.


De ha van kedved, mi értelmes és gondolkozó embereket keresünk, hogy a csapat fejlessze az egyént és így Magyarországot/hétköznapokat. Minden értelmes emberi formát értékelünk :)


Ha van kedved és szeretsz írni, itt jelentkezz: [link]

2013. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!