Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Makettezők tudnátok segíteni?

Makettezők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ajándékba keresek a páromnak makettet. Összeszerelendőt, festést igénylőt.

Van ezeknek valami külön nevük? Hallottam az ertl-t és a kit-et,de nem tudom, mit jelenthet.



2013. nov. 2. 18:19
 1/3 anonim válasza:

Konkrétan makett a nevük. Az Ertl egy játék és makettgyártó cég, pl Star Wars készletek is származnak onnan. A kit elnevezés pedig minden makettkészletre érvényes, amolyan becenév rá, csak mert rövidebb.

Ha lehet tudni, hogy milyen témában szeret(ne) építeni és mekkora méretarányban, az még több segítsége lenne. Budapesten éltek?

2013. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)


Nógrád megyeiek vagyunk,de tudok utazni.


Nos, leginkább motorokat építene, vagy régebbi autókat, mint Cadillac, Porsche...

Talán repülőkkel is szöszmötölne, ami biztos, hogy tankokkal, harci járművekkel nem.

2013. nov. 3. 17:47
 3/3 anonim válasza:

Nos, Nógrád legalább nem a világ végén van. :D Ha Pest is a hatáskörödbe tartozik, akkor érdemes allátogatnod a Jákék Makett Centrumba, Gyáli úton található, Budapest dél-keleti peremén. Nagyon nagy és óriási a választék, főleg makettekből.

Itt egy link a bolt makettrészlegéről:


[link]


Én személy szerint legtöbbször ide járok, sok minden közül lehet válogatni, tudsz vásárolni festéket, hígítót, ecsetet, szerszámokat, mindent, ami a makettezéshez kell.

Ha csak egy makettet veszel, ahhoz ezek is kellenek, de ez amúgy is szerepelt már a kérdésedben is. :)


A legnagyobb választéka a Revellnek van, ha esetleg kezdő a párod, akkor a Revell is jó lesz, de abból inkább földi járművet válassz, autót, motort, mert repülőből elég silány a minőség.

2013. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!