Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem rég csináltam thumblr-ot,...

Nem rég csináltam thumblr-ot, és nemtudom mit kellene még rajta fejleszteni. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

Pozitív,negatív is jöhet:)


2013. nov. 5. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd idővel fejlődsz, többezer blogot látsz majd, megtetszik valami, kipróbálod. Ezt egyébként is magadnak csinálod :)


De ha véleményt kérdezel, akkor szívesen mondom:

A témád nem tetszik. Pár kép nem elég nagy hozzá, és elmosódik. Nem ugyanolyan alakúak, ezért pár kilóg, pár egy fél oldalt vesz igénybe, pár pedig elvész a többi között. Sok témákkal foglalkozó blog van, ahol megtekintheted mintában is a témát. Valamint pár navigációs menüpont nem ártana, hogy tudjanak neked üzenetet írni, esetleg legyen egy rövid bemutatkozásod, vagy linkjeid. Én ezt kb. fél évvel a blogom születése után kezdtem szépen lassan hozzáadogatni, de mára eégszen beletanultam :) Valamint a blogod címe a színe miatt majdnem minden képbe beleolvad, sokat kellett tekernem, mire el tudtam olvasni :D


Remélem csak építőkritikának sikeredett, de jó úton haladsz, csak így tovább! A tartalomba nem szólok bele, mert én se szeretném, ha az enyémbe beleszólnának.

Írj, ha valamit szeretné még tudni :)

2013. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!