Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TELENOR miért ilyen csiga...

Luca1 kérdése:

TELENOR miért ilyen csiga lassu a net mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalta már más is ezt a jelenséget?

Ez most telo hiba vagy telenor hiba vagy mi a baj?

Kb 1 honapja folyamatosan miért ilyen lassu az internet mindennap a telenornál?

Nagyon sokszor naponta netezés közben azt irja ki "SIKERTELEN KAPCSOLAT" 28 kb-ot jobb esetben 1 perc, de van, hogy 2-3 perc alatt tölti be, 1 perces videot sem tudok már megnézni SEHOL, mert csak tölt, tölt, tölt a végtelenségig.

Kértem már kb 20szor kártya, net frissitést kb 1 orán át elég gyors a net utána megint csiga lassu.

A kártyát is ki-be raktam már vagy 100szor, mindennap kikapcsolom a telot ha alszom.

A keretem felét sem használtam még el!

Bp-en netezek és 21h után.

2 éve van telenor netem a telomon, de ezt a lassuságot és, hogy nem lehet videot nézni még nem tapasztaltam csak mostanában!!!

Ja és operát használok.



2013. nov. 6. 01:23
 1/1 anonim válasza:
Menj be egy személyes kitendeltségre és kérd, hogy cseréljék ki a SIM kártyád mert gondjaid vannak az internettel és valószínű, hogy ez kàrtya hiba. Ha kicserélik a kártyát és így sem jó akkor készülék hiba lehet, ez esetben vidd szervízbe a készülékedet! Szép estét!
2013. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!