Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pakson lehet valahol csajozni?...

Pakson lehet valahol csajozni? Paksiak hova jártok szórakozni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 20:44
 1/6 anonim válasza:
Mindenhol lehet csajozni...
2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, azért valahol könnyebb, valahol nehezebb. Utcán mindenki siet. Mondanál pár példát? Amúgy elsősorban szórakozóhelyre gondoltam. De nem disco, mert azt nem szeretem. Nem tudom Pakson hol lenne a legideálisabb.
2013. nov. 13. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az OMV- n egy kávézó, az nem szórakozóhely és csajok is vannak - inkább késődélután vagy estefelé nézz be :) Esetleg kosármeccs, oda is sok lány jár. De... Paksi vagy?
2013. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Paks egy ótvar hely, szinte mindenki vidékre jár szórakozni.
2013. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Paksi egyébként, csak oda tudnánk menni egyik haverommal, aki messze lakik tőlem. Paks pont közöttünk van. Azért megyünk oda. Amúgy én se láttam valami izgalmasnak Paksot. Dehát muszáj vele odamenni. Többi haverommal Szekszárdra járunk. Az OMV-s helyet megnézzük szerintem este fele. Meg szilveszterkor is lehet oda tudunk menni, szóval azért is kéne valami hely.
2013. dec. 6. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
"Paks egy ótvar hely" Ja, annak aki csak a szórakozóhelyek alapján ítéli meg, hát annak lehet. Az ilyennek valami pusztán kellene lakni, úgyis mindegy, hogy honnan kell elmenni szegénykének bulizni.
2013. dec. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!