Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy netes barátom, július...

Van egy netes barátom, július óta ismerem és tegnap találkoztunk először. Az első találkozás mindenkinek ennyire más élőben mint neten keresztül?

Figyelt kérdés

Msn-en mindent meg tudtunk egymással beszélni: család, barátok, fiúk, suli és mindenféle magánügyek. Megbeszéltünk egy találkozót. Mindketten Pesten lakunk ezért tegnap suli után találkoztunk. De élőben valahogy olyan más volt a viszonyunk,mint msn-en...

Tudom,hogy neten keresztül könnyebben megnyílik az ember, de akkoris másra számítottam :s

Azt hittem bizalmas dolgokról fogunk beszélgetni mint msn-en ,de helyette csak olyasmikről beszéltünk,hogy kinek milyen napja volt stb.

Erről mit gondoltok?

Ti találkoztatok már olyan valakivel akit netről ismertetek? És a találkozáson ,hogy viselkedtetek?

L/14 és ő is L/14


2009. nov. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Neten sokkal nyíltabb az ember, meg ez volt az első találkozás.

Elsőnek senki sem fog már rögtön erről-arról beszélni, még ha neten írogattak egymásnak sem.

2009. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sziia...énis a nyáron fogok talizi a legjobbbnőmmel aki netes:D

nagy várom és izgulok

mi is msnen sokkal jobban besz mint telóón.xDD

2010. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!