Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Teczár Szilárd...

Mit gondoltok Teczár Szilárd akciójáról, mellyel elérte, hogy a szórakozóhelyekre a nők ne mehessenek be ingyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
43%
nem érdekel, mert nem vagyok nő és nem szoktam szórakozóhelyekre járni
2013. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
97%
A nők egyenjogúságáért megy a harc évszázadok óta, most megkapták ezt az egyenjoguságot.
2013. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
70%

Teljesen jogos. Miért érné kedvezmény a nőket, csak mert nők? Ki tehet arról, hogy én férfi vagyok?


Másrészről viszont szo pás, mert csomó csaj el fogja várni a pasijától, hogy még a beugrót is fizesse, nem lesz elég nekik az italmeghívás.

2013. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Szerencsére én sem járok szórakozóhelyekre, de legalább 1 seggnyalással kevesebb.. : D
2013. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy f***szság volt.

Tény, h nem volt egyenlő, h ingyen mehetnek, de csak jól jártunk.

2013. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
0%

és mit szólsz ahhoz h fizetett pasik vannak a szórakozó helyeken h több fogyasztásra ösztönözzék a nőket ?


spec ez megalázóbb mintha befizessek egy beugrót bárhova ....

2013. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
62%

Nem járok bulizni csak párszor voltam de ott kellett belépőt fizetni a nőknek is. Azt hittem ez csak hülye amerikai szokás elit helyeken, hogy a nőknek nem kell belépőt fizetni.

Mondjuk az is tény, hogy így is a pasiknak kell majd többet leperkálni mert ugye a barátnő ritkán fogja fizetni a sajátját, ha ott virít az oldalán az alfahímje.

2013. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

5-ös, pontosan így látom én is. Közvetlen hátrányom még sose származott belőle. (Csak közvetett, ha feltételezzük, hogy a jegyárba tényleg belekalkulálják az így kiesett pénzt)


Viszont például abból, hogy a nyugdíjasok ingyen buszozhatnak, vonatozhatnak, a legtöbb fiatalnak közvetlen hátránya is származik még se lép fel senki.


Sztem ezzel csak ez a majomgyerek csak nyilvánosságot akart, és az egész egyenjogúság, meg préda, meg ilyesmi szöveg cska blabla. Tulajdonképpen felhasználta a nőket, arra h a képernyőn bájologhasson.

2013. nov. 26. 14:55
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

*Claritasa

És te mit szólsz ahhoz, hogy fizetett csajok vannak a szórakozóhelyen, hogy lehúzzák a pasikat azzal, hogy flörtölnek, meghívatják magukat aztán lelépnek?

2013. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Szvsz aki ilyen fizetett csajnak bedől, az meg is érdemli :) messziről lehet tudni h kik azok.
2013. nov. 26. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!