Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, hogy az...

Mit gondoltok erről, hogy az Egyenlő Bánásmódhoz fordult egy bizonyos illető azért, mert nem tetszett neki, hogy a fiúknak fizetniük kell, a lányoknak nem egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem járok szórakozni, de nem értem, miért nem fontosabb dolgokkal foglalkozik ez a srác, pl. az nem zavarja, hogy a nők azért nem kapnak munkát sok esetben, mert úgyis szülnek nemsokára, ha szültek már, akkor meg azért, mert a kisgyerek biztos beteg lesz!

2013. nov. 28. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy homokos lehet, aki irígy a nőkre. A legtöbb férfi örül, ha sok lány van egy szórakozóhelyen. Nyilvánvaló, hogy az ingyenes belépő sokkal több nőt vonz, mint a fizetős...
2013. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elutasítom! Ez olyan hozzáállás, hogyha neki szar, nehogy már másnak jó legyen. Másrészt az ingyenes buli egy gesztus a nőknek, udvariasság (persze más okai is vannak). Manapság már tilos udvariasnak lenni? Az egyenlő bánásmód nem azt jelenti, hogy tolakodjunk be a nő elé az ajtón... Meg ennyi erővel mi is vonuljunk be katonának? Álljon már meg a menet, az emacipációnak is van egy határa...
2013. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!