Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meddig tart egy vidéki Dumaszí...

Meddig tart egy vidéki Dumaszínház előadás?

Figyelt kérdés
Ketten lesznek ott, ma 8-kor kezdődik. Milyen hosszú műsorra számítsak?
2009. nov. 21. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy a kérdésedben kérdezek, de gondolom már túl vagy rajta :)

Én is megyek nemsokára, nálatok mennyi ideig tartott?

Köszi előre is :)

2010. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, túl vagyok rajta. :D (bár ha minden jól megy, februárban megint megyek :)

8:15 körül kezdték, és egy rész kb 25 perces volt, viszont mindketten kétszer léptek fel! Tehát: Benk Dénes, Kiss Ádám, és utána megint Benk Dénes, és Kiss Ádám :)

így majdnem 10-ig tartott.

Arra számítottam, hogy sok poént ismerni fogok a tv-ből/rádióból, de pozitívan csalódtam! Sőt, fordítva: az előadáson elhangzott sztorik köszöntek vissza a képernyőn :P

2010. jan. 25. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Huu, ez jól hangzik :D

Én is februárban megyek, Benk Dénesre és Aranyosira. Kár hogy nem Kiss Ádámra, ő a kedvencem.

Te kire mész? :)

2010. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most Kőhalmi és Szupkay fognak fellépni. Nekem Kőhalmi a régi kedvenc, várom már. :D

Neked is biztos jó lesz, Benk Dénes haláli jó volt! TV-ből különösebben nem szerettem, de ott király műsort adott. :P Ádámka meg hozta a formáját ^^

Megvannak már a jegyeid? Ha igen, hova? Nekem nagy szerencsém volt, sikerült az első sor közepébe jegyet szereznem! :D (bár ezek a helyek veszélyesebbek, könnyen a humorista áldozatául eshetsz :P főleg egy-két későn érkezőnek szólt be keményen Dénes :)

2010. jan. 26. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Hehe:D Mázlista vagy, nagyon :D Első sor közepe nagyon jó hely :)

Mi már nem voltunk ilyen szerencsések. Három héttel előtte lefoglaltuk a helyet, de már így is a hátsó sorban volt kettő egymás mellett szabad :D

Hát, mindegy, örülök, hogy elmehetek, mégha nem is leszek közel. :)

Remélem jól fogsz majd szórakozni :)

2010. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huh, 3 héttel előtte már csak a végébe? Akkor lehet hogy kapkodni kéne magamat, bár Fehérvár (ugye oda mész? :) nagyobb hely, én egy kisvárosba megyek :P

Mondod, hogy mázlista voltam, hát nagyon is. 4-5 nappal az előadás előtt vettem a jegyeket, és az első néhány sort akkor szabadították fel, mert oda asztalokat akartak, de annyian lettek, hogy végül inkább telerakták székekkel, és így sikerült megkaparintanom :)

Amúgy még a színpadon is ültek XD

2010. jan. 28. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Azta, az nem semmi :D

Amúgy igen, Fehérvárra megyek :)

Már nagyon várom, csak még kérdéses, hogy is jutok oda, mert nem tudom, hol van a hely, ahol lesz.

Te melyik nap mész?

2010. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
27-én. Bár ezzel a jegydologgal megijesztettél, remélem azért tudok szerezni.
2010. jan. 28. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tudsz :) Majd szorítok :D
2010. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!