Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok már 4d moziban?...

Voltatok már 4d moziban? Megéri a jegy árát?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok hogy mennyivel volt jobb a 4d mint a 3d mozi.

2013. nov. 30. 15:48
 1/10 dragonkalo ***** válasza:

Hát szerintem annyira nem nagy szám,meg van akinek a végére felfordul a nyomra,vagy megfájdul a szeme,de ez persze igaz a 3D-s mozinál is.

Egyszer el lehet menni kipróbálni,ha tetszik,akkor többször is.

2013. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elképesztő, hogy mennyi ember dől be ennek a sz.rnak... Vegyétek már észre, hogy csak pénzrablás egész -.-
2013. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Egyszer érdemes kipróbálni szerintem , egy élménnyel gazdagabb leszel :)
2013. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit ad mint az életben bármi amit át tudsz élni. Olyan mint a jó szex, vagy mint egy rossz szex, tudjuk az rettenetes. Attól függ, mennyire élvezted. Ez mind csak illúzió. Ha bele tudtad élni magad akkor qrva jó. Ha nem akkor pénzkidobás az egész, mint egy drága pénzbe kerülő ócska örömlány.
2013. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

aaaaaaaaa pénzrablás!%!! nemszabad!!! Háh, bezzeg arról fingod sincs mennyit vacakolnak ilyenek létrehozásával, de azééé pénzrablás. Meee nem vótáá me pézrablás.


Kilehet próbálni, bár ennek a technológiának fejlődnie kell még. És amíg az embereket nem rabolják le pénzel, nem is biztos hogy fejleszteni fogják. (de amúgy fogják). Egyszer meglehet, de én a foylamatos ilyen típusú mozizásra még várok 3-4-5 évet amíg kiforrja magát az egész.

2013. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz miért vacakolnak ennyit a létrehozásukkal? Mert az embereknek újdonságnak hat és dől a lé belőle nekik. Jelen esetben a Cinema Cityseknek, akik ugyebár a pénzéhségükről híresek.


Bezzeg ha minden harmadik városban lenne 4D, akkor senki nem lenne rájuk kíváncsi.

2013. dec. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én a Hobbitot néztem meg 4D-ben. Igazából alap 3D kibővítve pár effektel. Nekem a szél és még a víz ami bejött nameg a nyílvessző a fejem mellett. Volt némi füst meg villogás de az nem sok.

Filmtől is függ persze meg hogy hogyan kombinálják össze. A rázós effekt itt annyira nem volt jó pl verekedésnél nem tudtam hova tenni a dolgot, inkább csak összerázott. De a raftingos résznél már élvezhetőbb volt az egész azt szerintem eltalálták.

Szagokból meg nem vettem észre semmit. De úgy tudom nem nagy készletük van belőle egyelőre.

Ahogy előttem is írták még fejlődnie kell. Nekem nem volt kidobott pénz, érdekes volt. Mondjuk ha moziba megyek és ennyit fizetek akkor inkább IMAX 3D ha lehet, de reméljük ez is jobb lesz majd.

2014. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Hobbitot láttam. Nekem nagyon tetszett. Olyan érzésed van, mintha, az operatőrrel együtt mozognál. Nagy ordításokba beleremegett a széked, ha zuhant valaki, te is zuhantál (valószínűleg csak lassan eresztettek egy keveset a széken, mégis úgy lehetett érezni). A nyílvesszők kilövése nekem is nagyon tetszett, elsőre meg is ijedtem. Én éreztem illatokat az erdőnek igazi erdő illata volt, kicsit növény, de inkább avarszag, virágillat, de nem volt túl sok. A víz, amit rád fújnak, nem nagy mennyiségű, csak pont annyi, ami a hatáshoz kell, mondjuk kicsit gusztustalan volt, amikor az egyik pók szembeköpött, de hatásos :) . Én csak ajánlani tudom, természetesen olyan filmhez, amit érdemes így megnézni
2014. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az Imaxet ajánlom!Én utálom a 4dx-ben pl hogy rángatózik a szék alattam,én szeretek kényelmesen ülni,nem úgy hogy kiborítom a popcornt is meg nem bírok inni mert mozog állandóan a szék,képzeld el hogy otthon ülsz a foteledben és valaki vizet spriccel rád nem túl jó :)
2017. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
#9 Talán nem kéne 4DX-ben Popcornt,meg Piát venni...
2019. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!