Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a PlayBoy újságban?

Mi a jó a PlayBoy újságban?

Figyelt kérdés

Kerül kb. 900 Ft-ba és tömve van reklámokkal és mellé kapunk 4-5 agyonrestaurált és photoshoppolt csajokról képpeket!

Ez kinenek éri meg az internet világába meg amúgy is???(Azon kìvül akiknek ez pénzt hoz!)



2013. nov. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi. igazabol nem is nagyon megy mar ez a nyomtatott tema, miota a neten ennel sokkal tobb es adott esetben szinvonalasabb tartalom talalhato. doglodik is rendesen a print media, a penthouse pl. mar csodbe is ment.


sznobok veszik meg, 'playboyok' maximum.

2013. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Interneten sokkal többet találni.

Bár, szerintem jobb feelingje van, ha éppen egy újság képére nyomatom a kézimunkát mint ha bámulnám a monitort. Ettől függetlenül én sem veszem meg a PlayBoy újságot.

2013. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Pont az internet miatt vannak tele az újságok hírdeésekkel és kerül ennyibe az újság!Szóval ne csak az okozatot nézzük, hanem az okokat is mert "miattunk" van az egész!

Kinek éri meg?! Biztos nem annak aki a piacon a csirkefarhátat vesz!

Retusálni meg azért kell mert (ok-okozat) olyan személyek vannak benne akik megfizethetőek és van mit javítani rajtuk.

Ez a jelenség reklámok, retusálás az összes hasonló magazinra érvényes.

2013. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3

Jó 10 évvel ezelött is telis tele volt reklámokkal!Pedig akkor még magyarországon alig volt elterjedt az internet és akkor még az interneten is elkértek mindenért pénzt ráadásul annyi anyag se volt mint most!

2013. nov. 30. 21:21
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Azért volt anyag akkor is bőven, a reklámok meg azért kellenek hogy a tulajdonosok meggazdagodjanak, de ezen kívül 1-1 vetkőzésekért milliókat fizetnek amihez jó sok újságot el kell adni, aminek szintén kell fizetni az előállítási,terjesztési,vállalkozói (adó), reklámozási és egyéb költségeket.

minden esetre nem vásárolok én sem ilyeneket, régen papírgyárból (újrafeldolgozó) hoztak nekem, de azóta már gyár sincs!

2013. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!