Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Filmnézéshez, zenehallgatáshoz...

Filmnézéshez, zenehallgatáshoz melyik jobb a fülhallgató vagy a fejhallgató?

Figyelt kérdés

A párom fülhallgatótót használ úgy vettem észre, hogy kicsit rosszabb a hallása, ezért ha jobb akkor karácsonyra vennék neki egy fejhallgatót?

Légyszi segítsetek!


2013. dec. 1. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinem minden szempontból egy minőségi fejhallgató. A hátránya csak annyi, hogy nem olyan mobil. Nem lehet egyszerűen zsebre vágni.
2013. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy fejhallgató(főleg ha nyitott) kevésbé rontja a hallást, mint egy fülhallgató.

Mekkora összeget szánsz a vásárlásra?

2013. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezen még nem gondolkoztam, de max. 10000ft!

Nem tudom ennyiért milyent lehet kapni és,hogy hol lehet jobbat vásárolni.

2013. dec. 2. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

20000 Ft alatt a Superlux márka fejhallgatóit ajánlom, mert ár/érték arányban ők állnak a csúcson és már 10000 Ft alatt beszerezhetőek. Olyan hangzást kínálnak, hogy még a nevesebb gyártók 2-3x drágább termékeivel is felveszik a versenyt.

[link]


A párodnak a HD668B típust javasolnám, amit szép tiszta hangzás, félig nyitott és cserélhető kábeles kialakítás jellemez. <- Szobai használatra az egyik legjobb Superlux típus.

[link]

2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az lenne még a kérdésem, hogy esetleg olyant nem e tudnátok mondani, ami mondjuk egy euronics-ben mondjuk megszerezhető, mert ezt akkorra tudnák nekem kiszállítani, mire én már külföldön leszek és csak jövöre jövök meg. Szóval olyan kellene, amit csak ugy simán meg tudok venni (egy kisebb városban lakom). Előre is köszönöm!
2013. dec. 4. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Euronicsban sajnos szinte csak Sony fejhallgatók vannak, melyek ár/érték arányban nem túl jók.

Sony-ból még az mdr zx600 típus éri meg a legjobban ezen az áron, az már elég szépen szól és az a Tesco-ban is szokott lenni picivel drágábban.

2013. dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!