Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan PESTI szórako...

Mondanátok olyan PESTI szórakozó helyeket, ahol hétköznap is lehet bulizni?

Figyelt kérdés
Pl. most a héten valamelyik nap :'D
2013. dec. 8. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Morrisons Ligen, 2, 5kert, Doboz, P&C, ha elegáns helyre vágysz akkor Mix Club, vagy Symbol, nézz szét nem-e lesz valami party a Dürlinben, Akváriumban, Corvintetőn, valamint több 100 kocsma nyitva van, Blahán rengeteg van, ami egyetemistákkal van teli, Andersen is jó hely, stb...
2013. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Morrisons Liget akart lenni.

Club Play is jó hely, Mappa Clubban is van néha party, Romkertbe nem voltam még, de baromi hangulatos kívülről, régóta be akarok menni, csak sose került sor rá társaság hiányában.

Living Room nekem nem tetszik, de ha nagy buli van, akkor nagy buli van, B7, BME kolinál az Olds, gyak. egy pince tele egyetemistákkal, A38-on is szokott jó buli lenne, bár azt se szeretem, Hellobaby, Instant.

2013. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!