Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetem a magam számára...

Hogyan tehetem a magam számára láthatóvá, hogy hányan látták a képeimet facebookon?

Figyelt kérdés

Vannak olyan fotóim, amiknél megjelenik, hogy hányan látták, és vannak olyanok, ahol meg nem. Ahol nem jelenik meg, ott honnan tudom meg,hogy hányan látták? Ha valaki tudja, kérem, írja le lépésről-lépésre.

És kérném mellőzni a "neked ez miért fontos" és ehhez hasonló kérdéseket. Köszönöm :)



2013. dec. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A facebook csak a csoportoknál jelzi ki, hogy hányan látták a bejegyzéseid
2013. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez közösségi oldal, amiről beszélek, nem privát, személyes oldalam. És mégis, a legtöbb képnél kiírja, hányan látták, de olyan 5-6 képnél nem, még számomra sem látható. Ezen szeretnék módosítani.
2013. dec. 14. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. valami baja lehet a fb-nak,mert az én oldalamon is ez van, eddig viszont minden képnél,bejegyzésnél ott volt,hogy hányan látták, most meg eltűnt..illetve van olyan,hogy pl. 15-en lájkolták a képet és mégis csak elvileg 1 személy látta....nem tudom,hogy nálad mióta nem lehet megnézni, nekem kb. 1 hónapja van ez.
2013. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb. szintén hasonlóan egy hónapja!
2013. dec. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!