Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszteri meghívó?

Szilveszteri meghívó?

Figyelt kérdés
Egy kocsmában dolgozok ahol szilveszterkor én leszek a pultos és a főnököm rám bízta azaz megkért hogy dobjak össze egy jó kis bulit. Először azzal szeretném kezdeni hogy csinálok meghívókat és kiteszem őket a boltnál stb. A meghívó megfogalmazásával vannak problémáim. Virslit is szolgálnánk fel éjfélkor a kocsmában de nem tudom ezt az egészet egybe foglalni. Ha valaki itt jól tud fogalmazni és segítene nekem az írjon kérem privátban és megadok több adatot. Nagyon szépen köszönöm előre is:)
2013. dec. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetsz érte?
2013. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondták már hogy mekkora tajparaszt vagy?:)
2013. dec. 13. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked egész biztos mondták már. Gondolom véletlen sem fordult meg a piciri fejedben, hogy más nem fog ingyen dolgozni ezen HELYETTED.
2013. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!