Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Párkányban a vasútállomáshoz...

Párkányban a vasútállomáshoz közel van pirotechnikai bolt?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol hanggránátokat is árulnak, pl. Colour Salute, Achtung, Big Spanish meg hasonlók. Tudom, hogy lehet rendelni itthon is, de itt 200ft/db a Colour Salute, míg kint 100ft és nekem Vácról a vonattal csak 1000ft oda-vissza az út.

2013. dec. 14. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
állomáshoz közel szerintem nem fogsz találni, de ha bemész a városba, a hídfőnél van egy pirotechnikai bolt, valamint a szupermarketekben is árusítanak.
2013. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 15. 13:21
 3/5 vyrob ***** válasza:
colur salute labomba big spanish bocsi hogy ünneprontó leszek de nem fogsz ilyeneket kapni legnagyobb a párkányi boltban a megatresk .de hivd fel elötte a pyropandát ez a bolt neve magyar az eladó és ő megmondja neked. aszt mondta nekem is hogy ilyet megrendelésre adnak külön mert a colur salutét lehet használni sk ban de 3 pyrotechnikai osztály aszem 18-20 éven felülieknek nembeszélve a delowa ranáról :)ja achtung is ebbe a kategóriába tartozik aszem a ko208-12 ig
2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi...Megnézem a boltot, azt majd veszek valamit, ami van. Legfeljebb rendelek Lengyelországból.
2013. dec. 16. 07:47
 5/5 vyrob ***** válasza:
ja 12 darabos achtungot simán vehetsz és rendelhetsz is . ultrashop com bombashop com :)
2013. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!