Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el táncolni...

Hogyan kezdjek el táncolni egy buliban úgy, hogy ne tűnjek idiótának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de azért válaszolok: Buli előtt mindenképp alapozz, csak annyira, hogy már jó kedved legyen, vagyis már becsiccsentve menj a buliba. Utána a buliban is jöhet egy kis pia, és hidd el, jön magától. Olyan jó kedved lesz, hogy csak a zene ütemére fogsz koncentrálni. Kezeded mindenképp használd, mondjuk emeld fel és mintha az égben lenne egy dob, üsd :D Aztán a lábad is jobbra balra ,előre hátra :) De tényleg, csak is a zene ütemére fogsz hangolódni, innentől pedig jön magától a dolog. A lényeg, hogy ne stresszelj rá, mert akkor nem a zene ütemére fogsz koncentrálni, hanem a mozgásodra, így nem fogsz tudni ellazulni. Valamint ha tekerni akarsz (Tudod, ez az a dolog amikor mész lefelé), inkább ne csináld, ha nem csinálod évek óta. Tapasztalat, egész buli alatt szinte ezt csináltam, aztán buli vége előtt 2 órával már ültem a széken, mert úgy fájt a lábam:D
2023. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!