Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak karácsonyra a...

Mit rajzoljak karácsonyra a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Bár karácsonyra lesz, de szererintem jobban örülne, ha valami olyat rajzolnék neki, ami illik a személyiségéhez. Nagyon vicces lány, de érdeklik a sötét misztikus dolgok, és valami ezzel kapcsolatod dolgot szeretnék neki rajzolni. Légyszi írjatok ötleteket, vagy linkeljetek képet, mert nincs ötletem! (Jól tudok rajzolni, a nehézség mindegy)
2013. dec. 15. 15:40
 1/3 akárki 10000 válasza:
Attól függ mit szeret ,ha mondjuk szereti az állatokat akkor állatot vagy a kedvenc zenészét stb. de ha úgy érzed jól rajzolsz akkor bármit ami tetszene neki vagy amivel te magad elégedett vagy.vagy azt amit te a legjobban tudsz..rajzolhatsz téli tájat ,lerajzolhatod őt is vagy valaki neki kedveset.karácsonyi dolgokat is rajzolhatsz de szerintem az kicsit sablonos..
2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akárki 10000 válasza:
ja hopsz azt kihagytam h mindezt akkor az ő sötét stílusában.vagy csinálj viccet belőle pl:" démoni mikulás"
2013. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D Köszi a választ am.. a démoni mikulás megihletett XD
2013. dec. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!