Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok szórakoz...

Milyen gyakran jártok szórakozni, és hova? (disco, koncert, egyéb) Plusz még kort és nemet is szeretnék kérni

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Évente 1-2szer rock club. Koncertre járnék, ha lenne pénzem rá, de nincs.

25L

2009. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ, szinte soha. 7 év után tegnapelőtt voltam először moziban, de ennyi. Amióta megszülettek a gyerekek, ők az elsők, nem a disco. :)

27/l

2009. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sakuraconra szoktam járni, az meg évente van. Két-három havonta elmegyünk bulizni, ami azt jelenti, hogy otthon kezdjük és valami szórakozóhelyen fejezzük be, majd hajnali három felé kijózanodva hazamegyünk.

Legutóbb vagy három hete egy zárt körű rendezvényen roptuk jazzre, ami felüdülés volt fent említett helyekhez képest.

23/L

2009. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

színház, akár havonta többször is

L/16

2009. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hetente 1-szer minimum, de van, hogy 2-szer. Instant, corvintető, a38, most, tűzraktér, dürer kert...

25/L

2010. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HaziBuliSzervíz válasza:

Project X Party Augusztus 24.én este 8kor

Itt: Mezőtúr, József Attila utca 22

Gyertek minél többen és hozzatok másokat is!!!mert: lesz medence, hangfalak és persze egy rakat pia ;) Aztán nyomassuk reggelig :D

Beugrónak: lehet hozni egy üveg bort vagy valamit csak az a lényeg hogy pia legyen!!!

Érd.: hazibuliszerviz@gmail.com [link]

2012. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!