Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Összességében milyen a Balaton...

Összességében milyen a Balaton Sound?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok írjanak akik voltak már!

Bocsi az off ért de itt gyorsabban kapok választ


2013. dec. 19. 17:57
 1/3 Grim13 ***** válasza:
eddig csak tiltást kaptál a rossz kategória miatt... de az ilyen rafkos gyerekeket nem engedik oda be !
2013. dec. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azt kérted, hogy olyanok írjanak, akik voltak már ott, de hátha segít a válaszom, mert látom, hogy eddig nem kaptál választ. Én nem voltam bent, de a közelben van nyaralónk, és láttam azokat, akik oda mennek. Őszintén nem voltak túl szimpatikusak. Rendszeresen járok a Sziget Fesztiválra, és az volt a benyomásom, hogy a Soundra igyekvő emberek között egyszerűen kevésbé érezném magam biztonságban, vagy, nem is tudom, nem tűntek jó társaságnak. A zene nem az én világom, de ez persze ízlés dolga. A többi dolog meg gondolom olyan, mint a szigeten: minden drága.
2013. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én se voltam ,de testvérem már igen és idén is fog menni :) ő nagyon imádja,jól érezte magát,nem mondott rosszat:) szóvaal..
2014. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!