Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Illik magamat "meghívatni"...

Illik magamat "meghívatni" egy buliba?

Figyelt kérdés
A társaság több mint felét ismerem, engem nem hívtak meg, de én szeretnék elmenni. Illendő-e azt mondani hogy szeretnék én is menni, megengeditek hogy ott legyek?

2013. dec. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Manapság, amikor nők kérik meg a férfiak kezét és a gyerekek oktatják ki a szüleiket, mi az, ami nem illik?
2013. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hívtak meg, nyilván okuk volt rá. Mégpedig az, hogy nem akarják, hogy ott légy. Ha meghívatod magad, akkor lehet, hogy igent mondanak, mert nem akarnak majd megbántani azzal, hogy a szemedbe mondják: ne gyere. Így végül ott leszel és elrontod a bulit magad és a többiek számára is.
2013. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
Hogyne illene! Megyek veled!
2013. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy eszükben sem voltál, hogy esetleg téged is kéne hívni, de lehet hogy tényleg nem is akartak.

Inkább mondd valamelyiknek hogy:

"Képzeld tegnap sütöttem krumplit és csak egy adag volt.

Ti mentek valahova szilveszterezni!?" - Ha nem mondja el/nem kérdezi vissza/nem hív meg, akkor nem is akar meghívni.

2013. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!