Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom. Mivel...

Nagyon unatkozom. Mivel foglaljam le magam? Ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Tél van, hó egy ml sincs, de azért nagyon hideg van. egyedül vagyok itthon kisállatom csak hal van az agyam meg szét unom. kérlek segítsetek. és hülyeséget ne írjatok

2013. dec. 22. 20:57
 1/4 Zsolttvok válasza:
Húzogassad!
2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lánylétemre nehéz lenne -.- és írtam, hogy baromságot ne
2013. dec. 22. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

múlasd el az időt: 9gag, flash játékok, mmo, yt vicces videók, nézz filmet/sorozatot (vagy dörzsölgesd :D).


keress új zenéket: nézz szét yt-on, nézz meg pár számot minden stílusból.


olvass/tanulj valami hasznosat: keress rá valamire ami érdekel (angolul sokkal bővebb-csak nehezebben érteni), hobbik, nyelv, origami, rajz


sportolj - háát, ha van pénz rendes téli futóruhára(nem tudom vane ilyen külön) akkor azért lehet ilyenkor is futni, nézz valami aerobic/nemtom edzést amihez nem kell, vagy tákolt eszköz is jó(pl félliteres palack földdel-súlzyónak)

2013. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc sorozatod? keress rá a neten és nézd vissza az előbbi évadokat vagy keress olyan progamokat ahol hajakat és sminket tudsz magadnak szerkeszteni ezzel is le lehet lenni egy darabig vagy olvass ha szeretsz de pl mondjuk megprobálhatnál kirakni egy 1500-3000 puzzlet is.
2013. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!