Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Még nem írtam sokat de beleolv...

Még nem írtam sokat de beleolvasnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Most kezdtem csak el örülnék ha beleolvasnátok aztán ott a blog oldalán írhatnátok véleményt is. Légyszi fontos lenne:)

[link]



2013. dec. 25. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miután ezen szablyok szerint kijavítottad a blogod történetét, tárgyalhatunk a történet sablonosságáról is ;)


[link]

2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem fogom átírni az egész blogot,tudom én hogy nem vagyok profi és különben is ez az első blogom,De mindegy a történet sablonosságáról meg nem fogunk tárgyalni,ha egyszer én találom ki a sztorit,valószínű nem te fogod el dönteni miről is szóljon.
2013. dec. 27. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:

nem erről van szó!

hanem, ha kijavítod ezen szabályok szerint a történetedet, akkor fejlődsz... de mindegy. az ember jót akar neked, de te leszarod, mert unalmas a javítás -_-


a történetedet akár te találtad ki, akár nem, attól még lehet sablonos, és tucat történet. Figyelj, minden harmadik tini történetet akar írni, és minden második ilyen tini története köbö ugyanaz, néhány változatossággal.


Te kérted, hogy olvassunk bele a blogodba. véleményeztem. neked nem tetszett a kritika. => tanulság: nem kell ilyen kérdést feltenni a gyikon. ennyi. puszi

2013. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha már ennyire jó kedvembe hoztál, elmondok egypár dolgot a designról is.


-egyszerű. ami amúgy nem lenne a gond, ha nem lenne "ennyire" egyszerű.

- nem gondolod, hogy egy kicsit csicsás az az egyeten szín is, ami a hátteret foglalja? rózsaszín alap, rajta falevelek... könyörgöm, ez komoly?


- nincs fejléc. a cím kisbetűvel van írva. fokozzam még, kedves kérdező?


én értem, hogy te nem vagy profi, de ha már veszem a fáradságot, hogy ezt a firkálmányt elolvassam, amit szerintem egyből feldobtadd a blogba, még mielőtt átolvastad volna. a történeteden látszik, hogy valami aranyköpés, ami a fejedből pattant ki, és ripsz-ropsz váljukn írókká, mert hűű, de csúcs szuper, hogy eszembe jutott egy történet -_-

na de megint áttértem a történetre.

2013. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

folytatom:

" de ha már veszem a fáradságot, hogy ezt a firkálmányt elolvassam", akkor te légyszives vegyed a fáradságot és javítsd át, mert nem beszélek hülyeségeket... csak akkor álhatsz jobb "íróvá" (emi megjegyzem, nég nem vagy), ha hallgatsz azokra, akik talán tapaszataltabbak.


és, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? várj, tippelek: 13

2013. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nah kidumáltad magad? csúcs..igen véleményt kértem és nem okoskodást! Mert te csak azt csináltad.A vélemény nem abból áll,hogy valaki el kezdd itt pattogni,hogy hogyan írjam meg a blogom-.-"De ha te ilyen ügyes vagy akkor légyszives írj valami sztorit,ami nem a "tucat" kategóriába tartozik.mert nem tudom,most akkor mi számít annak.
2013. dec. 28. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:

nem pattogok, csak felidegesítenek az ilyen kis tinik, akik azt hiszik, hogy ők csúcsszuperek.

és ezzel nem akarok dicsekedni, de hidd el, ennél sokkal jobbat írtam

2013. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt,hogy csúcs szuper vagyok, tudom, hogy ez szhar lett.Egy szóval nem mondtam,hogy milyen ügyes vagyok te képzelted be magadnak-.-"Oké, el hiszem, hogy jobb lett amit te írtál, viszont akkor kíváncsi is lennék arra a te hibátlan történetedre.
2013. dec. 28. 12:15
 9/14 anonim ***** válasza:
a "jobb" nem feltétlenül hibátlan... de nem fogom megosztani veled, mert félek, hogy ellopod haragból
2013. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ellopom?? Ez komoly?Nehogy azt hidd, hogy ilyen szánalmas vagyok.Ebből látszik mennyire nem ismersz és ilyen alapon alkotsz véleményt rólam.
2013. dec. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!