Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valami jó...

Tudnátok mondani valami jó kávézót vagy valami egyéb szolid helyet Pesten?

Figyelt kérdés

Barátnőm (baráti és nem szerelmi kapcsolat!) 18. születésnapját szeretném megünnepelni ott. mivel én még fiatalkorú vagyok, ivás/kocsmázás stb. nem jöhet szóba. Először arra gondoltam, hogy elmennénk a libegőre, de ez felejtős, mivel januárban lesz a szülinap.

Valami ötletes hely kéne, ami nem mindennapi, és életre szóló élmény lehet. Teaházakban már jártunk, ázsiai êtteremben is. Ehhez hasonlókban gondolkozom.



2013. dec. 25. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereti a cicákat: [link] :D
2013. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Pesten van-e, de mi miskolciak létére a Frei Café-ért vagyunk oda meg vissza, szerelmem a mogyorókávéjuk meg a fűszeres forrócsokijuk. Nagyon kellemes a hangulata, lehet órákat beszélgetni, nem puccos, és 500 körül vannak a kávék.

[link]

2013. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!