Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinaljunk a 13 eves...

Mit csinaljunk a 13 eves baratnommel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
A baratnom mint mar mondtam 13 eves,en pedig 12 vagyok.Mindketten lanyok.Nem tudjuk mit csinaljunk,eddig mindketten csak kisebbekkel voltunk.Normalis valszokat kernek,nem perverzkedest vagy hasonlot.A valaszokat elore is koszonom!
2013. dec. 29. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Szerintem társasozzatok pl. activity, igaz azt többen viccesebb, bár gondolom a szüleitek ott lesznek, úgy hogy őket is belehet vonni a játékba, ha még sem, akkor ketten is nagy móka! Mi 18 éves fejünkkel is gyakran játszunk és nagyon jól érezzük magunkat. De nézhettek filmeket is, vagy sminkeljétek ki egymást. Biztosan feltaláljátok magatokat!

Jó szórakozást, és BUÉK! :-)

2013. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lőj fel neki egy rakétát
2013. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nézzetek filmeket, süssetek muffint mondjuk, zenecsatornákon ilyenkor van éves toplista, táncoljatok azokra a zenékre...biztos lesz tűzijáték a környéketeken, azt is nézhetitek ameddig nem unjátok
2013. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyetek tűzijátékot/petárdát és hadd szoljon! :)
2013. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon jó vígjáték feldobja az estét. A zene hallgatás sem rossz ötlet! Kimentek éjfélkor tüzijátékozni\nézni és este már adja magát a party. Boldog új évet!
2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!