Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A sztriptíz bároknak ez miért...

A sztriptíz bároknak ez miért éri meg?

Figyelt kérdés

Még nemvoltam sztriptízbárban és érdekelt hogy mennyibe is kerülne egy ilyen látogatás, és hát elég combos árakat láttam igy weboldalakon hogy kb 4000Ft egy rövid. Viszont egy pár helyen volt letölthető kupon kb 7000Ft értékben, amiért ingyen ihat az ember pár féle italt, meg a belépés is ingyenes volt sőt még a taxijukat is használhatom elvileg.

Kérdem én miért éri ez meg nekik? Főleg a kövi ajánlat ami kb 15000Ft ért volt és egész nap ingyen ihat az ember....Esetleg ilyen helyeken van az amiket hallani hogy meghivatják magukat a táncoslányok és legombolnak az emberről több tizezret?



2014. jan. 2. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy 1-2 feles után, amit fizetsz a kuponkáddal, nézted a csajokat, majd lazán kisétálsz. A belépés persze, hogy ingyenes. A kilépés már kevésbé.
2014. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem gondolom ezért furák ezek az ajánlatok. Mert kb két feles többe kerül mint ez a kupon ahol másfél óráig ott héderelhetsz elvileg és ingyen iszod az "olcsóbb" italokat.

Aztán meg megnéztem a legjobb ilyen kuponjukat és ott meg kb 21000Ft ért egész nap ingyen iszol ésmég 10 perc öltáncot is kapsz. Ezmár végképp bántotta a józan eszem . De akkor ha egy ilyennel bemegy az ember mire számíthat? Mit fognak vele pluszba kifizettetni?

2014. jan. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!