Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy többen likeolj...

Mit tegyek hogy többen likeolják a facebookon a képeimet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 10:08
 1/10 anonim válasza:
Legyél szép, rakd ki csoportokba hogy jelöljenek és akkor likeolják majd :)
2014. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tedd ki amelleket, pucsits, stb...
2014. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ruhák nélkül minden könnyebben megy...
2014. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Rakd ki a melleidet és írj a kép alá olyan bölcsességeket amiknek a jelentéséről fogalmad sincs de azért jól mutatnak. Az ilyeneket rengetegen likeolják.
2014. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nagy ember vagy. :D Komolyan ezzel kell foglalkozni a téli szünetben? Tanuljál, kisgyerek, vagy menj el ÉLŐBEN barátkozni, ne ilyen baromságokkal töltsd az idődet.
2014. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat
2014. jan. 2. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Normális kérdést.
2014. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És ha nem likeolják 200-an a képedet akkor mi van? Miért ennek kell a középpontban lenni? Miért a facebook van mindenkinek az első helyen? Miért kell megfelelni bárkinek is? Miért van az hogy ha valakinek nincs facebook-ja az nem is létezik?


Nem értem lehet hogy egyszerűen én sem vagyok ember csak mert nem a facebook profilkép likeolása a legfontosabb számomra.Csak nézem a mai embereket hogy elpocsékolják az idejüket felesleges dolgokra.Most mondhatnám azt hogy ez biztosan csak az én véleményem mert már nem vagyok fiatal de nem ez a helyzet mert nagyon is fiatal vagyok mégsem úgy gondolkozok mint a legtöbb fiatal.Lehet hogy ezért nem likeolják a profilképemet és ezért nem vagyok 'menő' de tudod mit? én igy vagyok boldog mert vannak IGAZI barátaim akikkel mindig találkozok beszélgetek élőben nem csak facebook-on.A legtöbb mai embernek csak műbarátai vannak akkikkel facebook-on öribarik meg elválaszthatatlan barátok de élőben még talán nem is találkoztak vagy beszéltek.Most jöhetnek a kifogások hogy például messze laktok egymástól de könyörgök mire való a busz a vonat vagy az autó? Akkor hogy nincs pénzük rá vagy idejük stb. Kifogások mindíg lesznek de csak rajtunk múlik hogy félre tesszük-e vagy sem.Néha elgondolkozok azon hogy milyen lehetett a világ amikor még nem volt számítógép meg tv.A gyerekek olvastak volt képzelőerőjük. A kisgyerekek a parkban vagy játszótéren játszottak,találékonyabbak voltak nem volt probléma afelől hogy mit lehetne csinálni.Ehelyett a mai gyerekek csak a tv előtt ülnek és csak bámulnak ki a fejükből.Ilyenkor hálát adok Istennek hogy én nem ilyen vagyok.Kiskoromban engen elvittek a parkba és a játszótérre hogy játszak a többi gyerekkel.Otthon játszottam a testvéremmel és a háziállatokkal.Anyukám este mesét olvasott nekem lefekvés előtt.Később mikor nagyobb lettem már én olvastam neki egy könyvből.Esténként olvastam neki utána elbeszélgettünk róla hogy mi tetszett benne és mi nem.Azok a beszélgetések nagyon sokat számítottak nekem.Ott megtanultam hogy lehet hogy én nem beszélek sokat meg nem is vagyok olyan érdekes mások számára de akiknek fontos vagyok és ismernek azok tudják hogy bár nem beszélek sokat mint mások mégis talán többet érek náluk.Mert nekem vannak fontosabbak is mint a társasági élet.Ne gondold hogy nekem nincs mert van de mégse olyan mint másoknak.Mert nekem nincs több száz kamu barátok akik likeolgatják a fényképeimet hanem nekem igazi barátaim vannak akik kiállnak mellettem a bajban és rájuk mindig számíthatok.Lehet hogy csak 1-2 van ilyen de nekem a minőség jobban számít.Kinek kell 100 hamis barát? Ők soha nem fognak mellettem kiállni.Az igaz barát az kiáll bármikor és bárhol melletted!


Neked is meg azoknak is akiket csak a hírnév érdekel mondom hogy nem ez a fontos! Olyan rövid az élet ne pazaroljátok el értelmetlen dolgokra nem éri meg!

2014. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értékelem a hosszú prédikációdat, de ő ezt még nem fogja megérteni. Neki ez a fontos, ezt látja a suliban, mindenki ezt csinálja körülötte. És mi van, ha ő nem? Hát nem lesz népszerű. Aki most fiatal, azoknak már így nem fogod tudni felnyitni a szemét. Majd megjön az esze később.
2014. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok
2014. jan. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!