Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Törlődött az összes feliratkoz...

Törlődött az összes feliratkozásom, a kommentjeim, stb. a YouTube-on. Hogy lehet ezeket visszaállítani? (ha lehet-e egyáltalán)

Figyelt kérdés
Böngésztem YouTube-on, mikor kijelentkeztem. Megint bejelentkeztem. Írni akartam egy kommentet az egyik videóhoz, de kiírta, hogy válasszak, hogy milyen felhasználónéven lássanak az emberek. Bejelöltem, amit behozott és törlődött az egész. A videók, amiket feltöltöttem, a kommenteim, a feliratkozásaim. Vissza lehet-e ezt állítani valahyogy?
2014. jan. 2. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vész el, csak "átalakul" szerintem. Jelentkezz ki, jelentkezz be újra a régivel.


Nekem is ezer éve van Youtube fiókom, aztán lett okostelefonom is, androidhoz meg kell a gmail, az meg önállósítani akarja magát és összekapcsolódni pl. a youtube-bal. Szóval most "erőszakoskodik" velem állandóan, találomra vált felhasználót a youtube-on és egyebek.


Undorító, de ez van.

2014. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen, de megtaláltam a probléma megoldását. Ez az új (Fuck)YouTube + Google- egy kalap kaka. Nem lehet rajt kiigazodni.
2014. jan. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!