Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A legtöbb ember miért nem...

A legtöbb ember miért nem szereti a horror filmeket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülyén hangzik a kérdés, mert nyilvánvalóan azért mert fél tőle (vagy egyszerűen unalmasnak tartja),

én konkrét érveket szeretnék hallani, pl.. kiskorában túlságosan megijedt egytől stb...


2009. nov. 29. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
másokat nem tudom miért de én azért nem szeretem mert szinte mind ugyanolyan, és kiszámítható a következő jelenet... meg elfelejtettem hogy még miért, de sokat megnéztem már és a legtöbb az csalódás volt a jó filmleírás után.
2009. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
mert kamu sz@r film az összes horror. Egy sem jó, mind egy kaptafára készült, és még csak félni sem lehet rajta. Az öldöklős, vérfolyóson röhögni tudnék, a gonosz szellemesen meg főleg.
2009. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálom mikor hirtelen hangokkal ijesztgetnek, vagy előbukkan a nagy semmiből valaki és majd össze pisilem magam:D A legtöbb horror tele van ilyenekkel, enélkül pedig jó lenne.
2009. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

én pont a szellemes horrorokat bírom, meg azt amikor így forog a kamera a szereplő körül és közben ott lesz mögötte valami :D meg amikor tudom hogy meg fognak ijeszteni de akkor is megijedek pedig előre tudom :D

odaát harmadik évadában van egy jelenet a rémálmos részben, amikor bobbyra rátámad a halott felesége :D azt 3x néztem meg de mindig megijedtem :D :D

tehát van jó horror, de pl olyanokat hogy kaptár meg... földönkívülis horror, sorozatgyilkosos horror, szörnyeteges horror, stb... ezeket én sem bírom (kivéve amik az odaátban vannak, nagyon jó sorozat csak ezek a negyedik évadbeli dolgok elbass*zák az egésznek a hangulatás :/ )

2009. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi élvezetes van a véres, hörgős borzalmakban? Akinek ez teszik, az sajnos beteg.
2009. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én is beteg vagyok?? Nem lefikázni akarlak, hiszen én kérdeztem, de ez egy kicsit furcsa hozzáállás.
2009. nov. 29. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a legtöbb ember épphogy szereti a horror filmeket.

De hogy válaszoljak, én azért nem:

Mert fosós, én attól nem fosok, hogy pl. baltás gyilkos aki tök reális, de az ilyen szellemes szaroktól igen, aminek elég kicsi az esélye :)

De amitől nem fosok, azt azért nem szeretem, mert vannak jobb filmek is.

Horrorfilmekbe attól lehet izgulni, hogy most úristen megöli-e vagy nem.


Meg nemtom, 1xűen nem jön be a legtöbb horror.

2009. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 problémám van: ugyanarról szól mind, és a legtöbben iszonyatosan látszanak az ilyen mű dolgok. Szal' amikor repül egy gumibaba feje és spirccel az eperlekvár, az kicsit nagyon vicces! :'D

De a pszicho horrorokat szeretem, jobbak!

2009. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!