Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ps4 vagy airsoft?

Ps4 vagy airsoft?

Figyelt kérdés
Valamit venni szeretnék, de nemtudom, hogy melyik lenne a jobb választás. Van előnye a ps4-nek-is meg az airsoftnak is de mindkettőnek van hátránya is :/ Szeretem a jó grafos játékokat, de élőben lövöldözni nagyon jó. De a ps-el akkor játszanék amikor kedvem tartja, az airsoft meg csak megbeszélt időpontban jó. Ti mit választnátok ?
2014. jan. 5. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos az airsoftot választanám. Lehet, hogy nem tudsz vele akármikor kimenni, de társaságban vagy, nem vagy megkötve, valósan fejlesztheted a stratégiád, és úgy összességében egy ilyen program állati jó buli, különösen ha jó barátai vannak az embernek :D Jómagam eddig csak lézerharcolni voltam, és a hiteltelen hangeffektek és kis játéktér ellenére hatalmas élmény volt, még ha hullafáradtan dőltem is ki utána :)

Mindenesetre én biztosan jobban érezném magam a haverokkal, minthogy a képernyő előtt punnyadjak.

2014. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ugyike válasza:

En a Ps4-et, csak azert mert nagyon jol sikerult es tuti hogy nem fogsz unatkozni egyedul, mig az airsoftal ha egyedul vagy akkor nem nagyon tudsz vele mit csinalni.

De azt valaszd amelyiket jobban szeretned. :D

2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Airsoft, én 4 éve játszok, nagyon jó, szeretem csinálni. Van saját pálya ezért csak időjáráshoz kötött.

Írd meg üzibe h hova valósi vagy és ha elbtudsz jönni akkor kipróbálhatod ingyen. Ha vannak barátaid, ismerőseid akik játszanak csináljatok egy csapatot, mert ügye ez a játék 80% ban a csapatmunkára épül.

1. Már voltam lézerharcon, de közel se ér fel az airsoft realitásával.

2014. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!