Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Színházban első sorban ülni jó?

Színházban első sorban ülni jó?

Figyelt kérdés
Minél közelebb lenni persze, hogy jó, de a legwlső sor nem túlságosan "nyaktörő"? :)

2014. jan. 15. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Sem színházban, sem a Zeneakadémián nem jó sehol sem ülni, mert a nézőtér tele van göthös, köhögő, krákogó, tüsszögő, pusmogó emberekkel.

Ha majd karhatalommal kivezettetik ezeket az antiszociális elemeket, akkor majd én is elmegyek színházba.

2014. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez igazán építő jellegű hozzászólás volt és valóban válasz az én kérdésemre, köszönöm... -_- Sajnos, ha emberek közé megyünk, akkor el kell tudni viselni a másikat... Igen, elismerem, hogy vannak akik nem tudnak a hely szellemének megfelelően, odaillően viselkedni, de ezt el kell tudni viselni, ki kell tudni zárni. Saját magatartásunkkal mutathatunk példát, formálhatjuk a környezetet, akármennyire is rózsaszín elképzelésnek tűnhet ez.

Ilyen hozzáállással viszont csak otthon, a TV előtt fog tudni "kulturálódni".

2014. jan. 15. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Már elnézést kívánok, de Te sem a kultúra lényegével foglalkozol, hanem, hogy megfájdul-e a nyakad vagy nem.

Én még tapintatosan válaszoltam, mert a sok színházjáró sznobot nem is említettem.

Egyébként az első sor előnye, hogy nem kell távcső, és ha győzike van a színpadon, könnyebb a bugyit feldobni.

Kérdésem: A jegyárlistán hol áll az első sor?

2014. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!