Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha tippmixen mind a 6 tippem...

Ha tippmixen mind a 6 tippem bejön kivéve a 7. akkor bukta az egész?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,csak akkor jön be ha az összes bejön!

Szóval buktad!

2014. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vmi tipp?
2014. jan. 22. 20:38
 3/5 babouly a válasza:
Ja buta. Sajna. De adok tippet:1.rakj kombináció ba pl:6/7 be ha ezt rajtad volna meg akkor bejött volna csak az a baj hogy ez drágább mint ha simán raknád meg és a nyereményt is lejjebb szedik. 2. Magadnak is tudsz kombinációt csinálni egy 2/3 asat:külön kell megrakni mind a 3 szelvényt az elsőbe megrakod az 1 és a 2 es meccset a másodikban a 1 3 meccset és az itolsoban a 2 3 as meccset ez minimum 600ft de 3 bolt elég 2 nek bejönni e én így nyertem egyszer 10 000 Ft-tal Remélem érthetően Írtam ha nem érted Írj!
2014. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kombiba csak nagyon nagy oddsal érdemes.

Amúgy pedig elemzés.

Ma 6szelvényt tettem meg (neten), össz 17k huf ment rá. 3szelvénynek vége, mind 3 bejött és már most 21k huf a nyeremény, tehát 4k haszon és csak a felének kellett jönnie.

A 4. szelvényen 2 meccsnek vége és mind 2 win, a 3. döntetlen eddig, de a hosszabítás is játszik szóval, esélyem még bőven van rá és ez ismét +12k huf. Ezek után még lesz 2szelvény, amiből 1 tuti és az ismét 4.5k huf.

Az egész játék csak azon múlik, hogy mennyire elemzel jól és mennyire tudod elkülöníteni az érzelmeid. Ha ez sikerül akkor hosszú távon, hasznot húzol belőle.

2014. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!