Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti olvasnátok ezt? Vagy...

Ti olvasnátok ezt? Vagy szerintetek uncsi?

Figyelt kérdés

-Amanda! Öt perc múlva indulunk!-Halom anyám hangját a szobám ajtaján keresztül. A tükör előtt állok és az utolsö simításokat végzem éppen a sminkemen.

-Sietek!-mondom az ajtónak. Mégegyszer megnéem magam a tükörben majd az utazó táskámra pillantok amiben a holmim lapul a többi már az autóban van. A retikülömet a felrakom a jobb vállamra majd nagy sunggal kikegyek a szobámból.A húgom-Vanda-éppen a konyha asztalnál ül és egy pohár narancs levet iszik.

-Anya hol van?-kérdezem mikor belépek.

-Nem tudom! Ami!-mondja.

-Igen?-nézek rá.

-Rátöltötted a Hófehérkét az IPad-ra?

-Persze. Megigértem.Nem?-mosolygok rá. Éppen leülök mellé mikor Jani-anya új barátja-belépett.

-Na! Mindenki készen áll!-jö közelebb.

-Igen.De anya hol van?-kérdezem miközben a telefont nyomom.

-Még a maradék cuccot pakolja a maradék cuccot.-Erre felugrok és kisaladok,hogy segítsrk neki.Odamegyek és anya az utolsó táskát vette fel,higy berakja az autóba. Megfogom a másik végét és egy lendülettel berakjuk. Rám néz,elmolyodik majd így szól:

-Most már vége!Nem lessz több rémálom az életünkben.Átölelem,hogy ne lássa rajtam a fájdalmat miközben egy könnycsepp gurul végig az arcomon és nagyot sóhajtok:-Tudom!Vége!Tényleg vége!-Válaszolok és kibontakozom az öleléséből. Vanda ugrált ki az ajtón Janival a nyomában.

-Indulhatunk-kérdezi Jani. Sugárzó misolyt villantok anyámra majd Janira.

-Igen,induljunk!De a táskámat a konyhában hagytam-mondom és beszaladok érte. Mire kiérek anyáék már az autóban ülnek. Becsusszanok Vanda mellé és egy utólsó pillantást veszek a házra.Augusztus lévén mindenhol virágok vannak a Budapesti IX kerületben.Lehunyom a szemem és végig gondolom,hogy miért is kell nekünk Budapestről Szolnokra költöznünk...


2014. jan. 25. 11:38
 1/9 anonim válasza:

Legalább a helyesírásra figyelhetnél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Iszonyat gáz, ha valaki úgy akar írni, hogy a legalapvetőbb helyesírási szabályokkal sincs tisztában!!!!! Húzd le magad a wc-n!

2014. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez semmrie sem elég. Esetleg arra, hogy kiderüljön, hogy igénytelen vagy a saját munkáddal kapcsolatban.

2014. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én nagyon szivesen olvasnám:) szeretem az ilyeneket :D
2014. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Helyesírást ne nézd! Nem arra vagyok kiváncsi.
2014. jan. 25. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Mint írtam, ez semmire sem elég. 1 oldalnyi szöveg, amiből annyi derül ki, hogy egy család Szolnokra költözik.


Ebben mi az érdekes? Miért kellene olvasni?... Ez semmi.


Továbbá nem cask a helyesírással vannak gondok, egyszerűen nem tudsz fogalmazni.


Ha pedig elvárod, hogy valaki elolvassa, foglalkozzon azzal, amit írsz, a minimum, hogy nem úgy adod ki a kezed közül, ahogy azt a kérdésnél tetted. Legalább minimálisan tiszteld az olvasóidat!

2014. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de nézem a helyesírást. Ha hiszed, ha sem, de sokat lehet következtetni belőle egy embert intellektusára. Hát te nem vagy a középmezőnyben sem. Bugyuta a történeted is.
2014. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy csak ennyit írtam??? Ez csak egy oldal a kb.20-ból! Van folytatása is.
2014. jan. 25. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Te egy oldalnyi anyagot másoltál be. Lehet 10000000 oldalad is a szekrényben, nekünk ennyit adtál - és ez a kevés is brozalmas stilisztikailag és tlejesen érdektelen tartalmilag.


Ezt mutattad, erről mondtunk véleményt, lehet, hogy a többi oldal mestermű, kolosszális alkotás, de sajnos azt nem adtad közzé, így emlegetni sem valami helyes dolog.

2014. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasnám, sok benne a felesleges szöveg. Látszik az rajta, hogy pár rész csak azért van, hogy elegendő mennyiség legyen.
2014. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!