Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vízipipa dohány nélkül?

Vízipipa dohány nélkül?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a kérdésem ha veszek egy VP-t , és nem veszek dohányt csak Bambusz alapú faszént (Nem mérgező) és Shiazo citrom ízesítésű ásványi követ. Akkor ez nem mérgező, ugye? Úgy értem, hogy nincs benne nikotin. És használni is lehet?

2014. jan. 28. 21:42
 1/3 Grim13 ***** válasza:
igen így van de akkor inkább vegyél öngyulladósat, mire ezt begyújtod elmegy a kedved a Vp-töl (5 éve vízipipázok de télen nem szoktam csak nyáron, fölég szabadtéren bulikon haverokkal stb. de akkor kb. hetente 2x 3x és nem lettem függő a nikotintól, nem ösztönözlek de nincs benne túl sok!) ezektől a kavicsoktól nem várnék sokat nekem sosem tetszettek és nagyon ellenük vagyok
2014. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nikotinmentesen szeretném használni.

Szóval engem az illat , és a nagy füst izgat.

2014. jan. 29. 14:36
 3/3 anonim válasza:
Shiazo=Első lépés a guminő felé
2014. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!