Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti hogyan szoktatok...

Fiatalok! Ti hogyan szoktatok bulizni? Mi számít jó bulinak?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 14-18 korosztályból érdekelnek az alábbi dolgok is:

1. Milyen gyakran buliztok? Hol buliztok? Mit csináltok ott?

2. A szülők meddig engednek el? Hová? Milyen feltételekkel? Ha nem tartjátok be a feltételeket mi lesz?


3. Tapasztalatok, hozzáfűznivalók, megtörtént esetek...



2014. jan. 30. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Morrisons Liget és Peaches and Cream!

minden héten :D

piálni táncolni csajozni :)

2014. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elárulod, hogy mennyi idős vagy?
2014. jan. 31. 20:34
 3/6 anonim válasza:

1. Nyáron kb. kéthetente, suliidőben ritkábban, de azért havonta 1x szoktam. Bár olyan is van, hogy egymás utáni héten van 2 jó buli, és akkor is megyünk. Kisvárosban élek, és legtöbbször a helyi diszkóba megyünk, fiúk-lányok, a barátokkal. Előtte kicsit beszélgetünk,iszogatunk egy jó kis kocsmában.. Néha házibuliba is megyek. Mit csinálunk ott? :D Jól érezzük magunkat, beszélgetünk, táncolunk! :)

2. Most már bármeddig elengednek, legkésőbb reggel 7-kor mentem haza, nyáron. 16 évesen, mikor először mentem fel, akkor 3-4 fele legkésőbb hazamentem. Anya elém jött.:) A feltétel az, hogy 2-3 sms-t küldök neki, leírom épp hol vagyunk és mit csinálok. Ha nem tartom be, akkor másnap leszid. Esetleg elveszi a laptopom.. :D

3. Szerintem normális időben kezdem el ezt a "bulizós" dolgot, mindig figyelek arra, hogy keveset igyak, önmagam maradjak..és így anyáék is megbíznak bennem. :)


18/L

2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14-15 vagyok,nem megyek sehova,mert nincs rá idő.....te hány éves vagy?
2014. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

15/L

Szenitem nekem meg korai ez a bulizgatas, meg hat nem is nagyon tudnam h hova menjek...

De kesobb majd feltetlenul szeretnek neha bulizni jarni, persze nem olyanra ami abbol all hogy iszunk mint a teve, jol berugunk meg okorkodunk, hanem amit feljebb leirtak...

Havi kb 1szer elmenni vhova, jol erezni magam a haverjaimmal, szorakozni aztan hazamenni...

Bar nem mintha most nem orulnek egy ilyen programnak, de hat...sajna nincs lehetosegem...://

2014. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csokismuffinn válasza:
13%
Nyaron kezdtem el jarni bulizni,ossze is razodott egy kb 15 szemelyes tarsasag,aki szeret inni es szorakozni.Egy baratnom szokott hazibulit tartani,vagy megyunk klubbokba,szerencsere a varosban van eleg sok.Tancolunk,beszelgetunk,iszunk,ismerkedunk,nagyon szoktam elvezni az ilyen ejszakakat! Atlagban sajnos ejfel a zarorara,de neha sierul 3ig kitolni:D Volt mar h elozo nap lementunk a kocsmaba/klubba, h apam lassa megis hol leszek. Ha hivnak vissza kell oket hivni,mikor indulok beszelni telefonon,ja,es nem nagyon reszegnek lenni!Ha nem tartom be ezeket akkor legkozelebb vagy kevesebbet engednek,vagy abszolut nem,illetve akarhova megyek nagyobb az ellenorzes. Amugy imadom ezt a tarsasagot,lanyok naggyabol velem egykoruak max 1 evvel nagyobbak,fiuk kozt akad 17-18 eves is.Nagyon tudnak bulizni,elni.A barati tarsasagban kavarunk igy bulikon egymassal,de mindenki tudja h ez csak egy buli,szorakozas:) Piat soksor veszunk eggyutt es akkor telik erosebbre pl absolut,absinth,akarmilyen vodka,stb^^ tudom,most sokan leszolhanak h mi lesz belolem evek mulva meg ilyenek.. en is gondolkoztam mar ezen de nem jutottam semmi jora:D mindenesetre,most igy minden elkepesztoen jo,szeretek igy elni! 14L
2014. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!