Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap pár barátommal fogok...

Holnap pár barátommal fogok találkozni, és rám bízták, hogy találjak ki valami izgalmas programot, én viszont ha megfeszülök sem tudok semmi érdekeset kitalálni. Esetleg valami felvetés, ötlet?

Figyelt kérdés

Elég gyakran lógunk együtt, és szükséges lenne már valamivel feldobni az együtt töltött időt. Múltkor annyira unatkoztunk, hogy elaludtunk. Holnap nem szeretnénk ismét elpazarolni egy szombatot, ezért most rámbízták a szervezést. Gondoltam arra, hogy veszek festékszórót, és elmegyünk kicsit vandálkodni, de nem találtam megfelelő festéket... A hógolyózáshoz sajnos nem kedvez az időjárás, a felelsz vagy merszhez kevesen vagyunk, más pedig nem nagyon jut eszembe.

Egy 17 éves lány, egy 18 éves fiú, egy 17 éves fiú és jómagam, egy 16 éves lány számára várnék ötleteket.

Mindannyiunk nevében is előre köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2014. jan. 31. 15:35
 1/2 Orsinca válasza:
Filmezzetek:D
2014. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem túl jó ötlet. Múltkor a fűrész nézése közben aludtunk el. Valami aktívabb cselekvésre gondoltunk. Elsősorban olyan ötletek érdekelnének, amit nem a négy fal között ülve, illetve punnyadva fogunk végezni. Bu

Izmi, meg szórakozó helyekre nem szívesen megyünk, mert egy idő után az már unalmás. :/

Nyugodtan gondolkozzatok valami vad, és merész, de azért megvalósítható dologban.

2014. jan. 31. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!