Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más településre kivánunk...

Más településre kivánunk költözni, de a jelenlegi kábelszolgáltató ott nincs jelen viszont a hűségnyilatkozat lemondásáért 70ezret kérnének, viszont azt hallottam hogy ez az ő hibájának számit és igy a szerződés tulajdonképpen érvényét veszti?

Figyelt kérdés
Találgatók kiméljenek,csak az válaszoljon aki a hivatalos álláspontot tudja...köszi
2014. febr. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos az álláspontom.

Ha te egy bizonyos helyre, egy bizonyos időre hűségnyilatkozatot kötöttél, akkor a szerződés felbontása jogos követelést vonhat maga után a másik szerződő fél felé.

Tehát, neked nem büntetést kell fizetned, hanem az eddig eltelt időben neked nyújtott kedvezményeket visszafizetned.

Azt a részt, hogy az új lakóhelyeden a szolgáltatód nincs jelen, és ez az ő hibája, őszintén nem is értem.

2014. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 1 szolgáltatásra vállaltam hűségnyilatkozatot és azért fizetek(nem azért mert ebben a lakásban van),mint köztudott el is vihetem magammal gond nélkül ha elköltözök...na de ugy az valóban nem az én gondom ha olyan helyre megyek ahol viszont ők nem szolgáltatnak tudtommal...
2014. febr. 5. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Te a szerződés megkötésekor a szolgáltatást az adott lakásra kötötted meg (központilag oda "élesítik", például ha van beltéri egység is, a szomszédban nem is működne).

Ha esetleg a Fülöp-szigetekre költöznél, akkor is kötelező lenne a szolgáltatódnak részedre biztosítani a vételt?

2014. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!