Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha azt írja ki hogy "Sorry,...

Ha azt írja ki hogy "Sorry, this video is unavailable from your location" akkor ezt hogy tudom kijátszani és megnézni?

Figyelt kérdés
Youtube-n számos új videónál írja ki ezt, vagy ha mtv-n szeretnék nézni sorozatokat. Ezt hogy tudom kikerülni?

2014. febr. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

TOR böngészővel, pl. ezzel: [link]

Csak állítsd be ezt: Tools --> Foxyproxy --> TOR --> Use Proxy "TOR" for all Urs

Ekkor mindent, amit megnyitsz, a TOR hálózaton keresztül nyit meg, külföldi IP címről. Be lehet állítani úgy is, hogy csak bizonyos oldalakat nyisson meg külföldi IP-ről, a többit az alapértelmezettről, de az túl bonyolult, hogy itt leírjam, de ha érdekel, leírhatom.

2014. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a ˝hola˝ nevű bővítményt használtam régebben (kb. egy hónapja), linkelni most nem t´ok, mert telefonról vagyok, és elég lassú.
2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!