Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szórakozási és időtölté...

Milyen szórakozási és időtöltési tevékenységet ajánlotok egy hosszú hétvégére Budapestre látogató külföldi fiataloknak (24-25 évesek)?

Figyelt kérdés

Egy francia ismerősöm öccse barátaival Bp-re látogatnak és tanácsokat várnak tőlem, hogy hova merre menjenek...


Sajnos pár éve már én sem lakom otthon, így nem tudok minden új helyről, ami érdekes lehet a fiatalok számára. (Meg hát én már elmúltam 30...)

Széchenyi fürdő, és társai, új-régi romkocsmák, disco-k, party-k, (hab-parti van még?), étterem, kiállítás, fesztivál, koncert, stb.

Ha lehet címmel és ha tudtok weboldallal. Köszike előre is minden tippet!!! :-)


2009. dec. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A 30 évesek azok már nem is élnek?!

Már elnézést, de mi a különbség 24-25 vagy 30 között?

2009. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hello!

Én mindenkinek ajánlanám a Mammut 2-ben lévő Tao Clubot. Nagyszerű hely, jófej emberekkel, jó zenével. Minden korosztály számára előnyös hely.

Itt elérhetitek:

[link]

2009. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm szépen a tippet, nagyon szuper ötletnek tűnik - én nem ismertem.


Az első válaszolónak pedig : igazad van, nem az életkor határozza meg, hogy hol bulizol, hanem inkább az életszakaszod. Én pl. férjnél vagyok, és a 20 éves szingli életemhez tartozó buliknak vége, nem is beszélve azokról a bulikról amiken 15-20 éves koromban voltam... ;-)

2009. dec. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!