Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen anyaggal...

Hogyan, milyen anyaggal koszolhatom be a ruhámat úgy, hogy az egy jelmezhez "élethű" legyen, de ki is jöjjön utána a ruhából?

Figyelt kérdés
Jelmezes buliba készülök, a 2013-as Tomb Raider-játék Lara Croftjának öltözöm. Mivel Lara csupa kosz és vér a játékban, a hitelesség kedvéért én is szeretném bekoszolni a jelmezemet és a bőrömet. Van művér kapszulám is, az szerintetek kijönne a ruhából? Házilag is megvalósítható ötletet keresek! Köszönöm szépen!

2014. febr. 18. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom már mindegy, de ilyenkor én olyan ruhát használnék, amit később már úgy sem vennék fel.
2014. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Későn válaszolok,de egy farsangi buliban én is annak öltöztem.Én vettem partyboltban művért,ami ki is jön a ruhából,és azt kentem rá a gézre és a ruhámra.A bőrömről 1 nap alatt lejött,kosznak én a szemceruzát húzgáltam végig a ruhán és az arcomon.:)Annyira nem lett brutális,de azért élethű lett.
2015. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!